Provozní doba

Po - Pá: 8:00 - 17:00

So - Ne: zavřeno

NEJLEVNĚJI V ČR

Přijímáme karty

Další weby

Logo-wekador

Logo-rex

 

Zapůjčujeme

Čisticí stroj Kärcher
Puzzi 100 Super
!

Puzzi_100O nás

Toto jsou stránky prodejního skladu I.V.L. s.r.o. s názvem MŮJ VERCAJK. Sklad byl otevřen 1. 11. 2012 a funguje jako samostatný obchod, ale také jako výdejní místo pro e-shop www.ivl.cz.

V nově zrekonstruovaných prostorách, které vytváří příjemnou atmosféru a pohodlí při samoobslužném nakupování, je našim cílem nabídnout zákazníkovi co nejkvalitnější servis a ušetřit ho také vysokých nákladů vznikajících při shánění produktů v blízkém okolí.

Portfolio našich výrobků je poměrně široké, a proto na svých stránkách a ve svých propagačních materiálech uvádíme pouze značky kompletně zastoupené. Značky vedené okrajově si zákazník může prohlédnout přímo ve skladu. Prodáváme pouze značky, na které jsme schopni zajistit záruční a pozáruční servis, včetně dodávek náhradních dílů.

Mezi naše prodávané značky patří například: Wekador (německý výrobce utahovacích hrotů), REX (holandský výrobce vrtáků), Rapid (švédská značka sponkovacího a hřebíkovacího nářadí a horkovzdušných a lepicích pistolí), Fiskars a Bahco (nářadí pro dům, zahradu i les původem z Finska a Švédska), Makita (profesionální japonské elektrické a aku nářadí), Dolmar (benzínové nářadí), Bosch Professional a Bosch-Skil (elektrické a akumulátorové nářadí původem z Německa), Wkręt-Met (kotevní technika a spojovací materiál od polského výrobce), dále nářadí Juco, Beast, Magg, univerzální mazivo WD-40, dveřní kování Hoppe, zámky Cisa, Hobes, Tesla, stavební chemii a lepidla Den Braven, Ceresit, Pattex a spoustu jiných značek.

Sortiment je postupně doplňován dle přání zákazníků. Snažíme se reagovat na jejich poptávky a postupně zboží naskladňovat.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | diskuzní fórum